Kepenk

Kepenk

Tüm Türkiye’ye en güvenli Otomatik Kepenk üretimini yapıyoruz.
Eğer amacınız maksimum güvenlik, gürültü azaltma ve gizlilik ise bizi tercih etmelisiniz. Otomatik Kepenklerimiz iklim kontrolü, ışık engelleme ve enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca istenirse güvenlik için Titanyum Kepenk üretimi de firmamızda yapılmaktadır.
Kepenklerimiz ile gürültü % 85’e kadar azalır, ortam yaz aylarında % 12’ye kadar daha serin olur, kışın % 15’e kadar daha sıcak olur.
Ayrıca Işık % 98’e kadar engellenirken, % 45’e kadar daha fazla enerji verimliliği sağlanır. Yoğunlaşmayı ortadan kaldırır. Parlamayı azaltır.
Pas önleme ortamı %65 alüminyumdan oluşur.
Gaziantep’de 1000 m2 kapalı alanda Üretim Montaj Otomatik Kepenk üretimi yapmaktayız. En Uygun fiyatlarla en kalitelisini üretip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Gaziantep’de Hızlı Kepenk üretimini sürdürmekteyiz. Galvaniz Kepenk üretim aşamasında Elektro Statik toz boya ile Kaliteli Kepenk boyaması fabrikasyon boya ile boyanıp montaja hazır edilmektedir. Bu sayede kesinlikle pas veya leke tutmaz en kaliteli boyalar ile boyanır. Otomatik Galvaniz Çelik Kepenk Fabrikası.

Öne Çıkarılanlar

Şehitkamil

Gaziantep cam dekorasyon sektörünün öncül isimlerinden olan fir

Nurdağı

Gaziantep cam dekorasyon sektörünün öncül isimlerinden olan fir

Nizip

Gaziantep cam dekorasyon sektörünün öncül isimlerinden olan fir

Yorumlar